[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė lea » 2010.02.25 15:22

normalus nagas yra milimetras už tos kraujagyslės pabaigos. ten ir reiktų kirpti. tik būk atsargi, pats tas indas gali tęstis ir toliau, tik kad kraujo jau nesimato. na, žodžiu prieš šviesą viskas gerai matosi. svarbu, kad dėl per ilgų nagų nesilankstytų pirštukų sanariukai
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.02.25 15:30

Na, ačiū labai už patarimus. Kol kas dar tegu pakentės, apsipras su aplinka, aš su juo apsiprasiu, su jo mažumu ir trapumu, o tada reiks pabandyt pasigaut ir manikiūrą padaryt.

Kokias 10 minučių nesustodamas balselį demonstruoja :whistle2:
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.03 18:06

Nelabai veiksmas vyksta šioje skiltyje, o gaila.
Pas mane jau Žvirbliui ir draugė atsirado - Uoga.

Bet šiandien sunerimau. Jau koki pusvalandį jie abu kažko snūduriuoja. Seniau dieną to nebūdavo. Bijau, kad nebūtų kas blogai. Šiandien ryte daiginukų daviau - gal dėl to? Šiaip jie buvo švieži, perplauti, neparūgę, bet buvau palikus juos jiems pusdienį - gal parūgo?
Beje, šiandien jie kažko labai blaškėsi, kai daiginukų likučius išiminėjau. Gal pavargo ir dabar ilsisi?
Net nežinau - ar gali kanarėlės šiaip sau dieną snūduriuot? Iki šiol jie visas dienas tik strikinėdavo ir lesinėdavo.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.03 18:41

na būna pas mane, kad popiečio visi paukščiai nusnaudžia :)
šiaip neseniai įsigytam paukšteliui reiktų papildomai vitaminų į vandenį, kad dėl streso imunitetas nenusilptų.
o daiginukam tai manau nieko neturėjo atsitikt, pas mane irgi taip- dieną įdedu, vakare išimu liekanas, problemų dėl to nekilo. o kad blaškėsi, tai nereiktų nerimauti, gi ne rankiniai paukšteliai.
bet jei neįprastai elgsis keletą dienų iš eilės, tada gal ir vertėtų įtart kokį negalavimą
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.03 18:57

Na, jie jau pradėjo skraidyt... :taunt: Aš į juos vis "pro padidinamajį stiklą" žiuriu. Iš vitaminų įdėjau vitaminizuotos kreidos kažkokios ir papildomai įberiu vitaminizuotų sėklų "sing-perlen".
O kokie geri vitaminai į vandenį lašinami?
Šiaip Žvirblis, patinėlis, tai nebailus. Ranką į narvą įkišus tik atokiau pasitraukia ir spokso viena akele, ką šita keistoji darys. O Uoga puola blaškytis vos man prie narvo priėjus ir šiaip toks jausmas, kad kai esu kambaryje ji vis mane stebi, žiūri, kad neprisiartinčiau. Tikiuosi tai su laiku pagerės. Ji pas mane nuo sekmadienio, gyveno pas šeimininką voljere, gal dėl to jai stresas daug didesnis. Žvirblis tai nuo pirmo vakaro streso ženklų nelabai rodė.
Dar turiu problemėlę, kad Žvirblis veja ją nuo maisto. Nuo sėklų sausų ne, bet jei įdedu kiaušinmaisčio ar daiginukų, tai jis ne lesa, o ėda ir jos neprileidžia. Jis už ją ir šiaip gal trečdaliu didesnis, apvalus toks visas. Kai įsigijau Uogą, ėmiau manyt, kad Žvirlis per daug nusipenėjęs. Na, jis iš figūros tikras žvirblis, o ji tokia gracinga, daugiau pailgų formų panelė.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.03 20:24

įdomu būtų pamatyt jūsų kanarėles, lizardo kanariukai šiaip kažkiek būna didesni už kitus. o dėl šlapio maisto, tai reitkų jį tada į dvi vietas dėt, nes neretas atvejis, kaip neprileidžia vienas kito, gali ir skriaust imt
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.03 20:41

Žvirblis iš tikrųjų panašus į lizarduką šiek tiek (dėl to jį pirkau) - turi žvirblinės spalvos sparniukus ir kaktyte, o pakaušis ir pilvukas saulėgražų geltonumo. Pasistengsiu kada nufotkint.

Ėch, tai kiek tam narve šėryklų gali būt?! Viena lėsyklėlė sausom sėklom, viena smėliukui ir viena šviežiam maisteliui iki šiol jau buvo. Tai negi dar dėt ketvirtą?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.03 21:41

na šiaip sausom geriau dvi įdėt, nes gi paukščiai vienu metu lesa, pamato, kad kitas lesa, ir anas įsinori :pooh_lol:
o minkštą galima ant dugno dėti į lėkštutę, bent aš taip darau ir pasidalija puikiausiai :)
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.04 17:33

Iš pradžių bandžiau šlapią dėt lėkštutėj ant grindų, bet kad jie tada visai į jį dėmesio nekreipė...
Pafotografavau truputėlį, tik iš manęs ne kokia fotografė plius dar per stiklą ir grotas bei su skaitmenine muiline fotografuota.
Prikabinti failai
zvirblis1.JPG
Turi kažkiek rainumo. Ar tik man vienai į lizarduką panašus?
zvirblis1.JPG (6.34 KiB) Peržiūrėta 1266 kartus(ų)
Zvirblis2.JPG
Zvirblis2.JPG (14.11 KiB) Peržiūrėta 1266 kartus(ų)
Zvirblis3.JPG
Štai toks tas mano Žvirblelis.
Zvirblis3.JPG (11.91 KiB) Peržiūrėta 1266 kartus(ų)
Uoga1.JPG
Uoga vis blaškosi, kai prieinu prie narvo, sunku nufotografuot.
Uoga1.JPG (6.87 KiB) Peržiūrėta 1266 kartus(ų)
Uoga2.JPG
Šiaip Uoga daugiau rožinė, nei oranžinė, bet nuotraukose išeina oranžinė...
Uoga2.JPG (9.04 KiB) Peržiūrėta 1266 kartus(ų)
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Saulius » 2010.03.05 13:46

turėjau lizardus neperseniausiai ne nepanašus
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 4294
Užsiregistravo: 2007.02.26 16:04
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius