[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė lea » 2010.03.05 14:10

iš kepurėlės kažkiek panašumo yra, ir raibumas tas, manau lizardo geną turi :pooh_lol:
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.05 15:40

Na, man jis simpatiškas nepriklausomai nuo to, ar panašus į ką nors ar ne. :hug:
Tik kad kažkodėl jis savo draugę skriaužia. Plunksnos neskraido, bet karts nuo karto pavaiko ir pabando uodegą išpešt piktai čirkšdamas. Ar čia norma pas kanarėles? Kiek šansų, kad susidraugaus?

Kai pirkau, bijojau, kad poruotis man čia staigiai pradės, bet žiūriu, kad tas negresia. ROFL


Dar tas mano kvailutis nemoka praustis. Jis atsitūpęs ant laktos prausimosi judesiu imituoja, purto plunksneles. Įdomu, gal jis baseinėlio nematęs... Kaip manot, ar jis kada nors susipras, kad tam yra vieta skirta?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.05 17:45

dažniausiai paukščiai mokosi iš kitų, jei jo mergina "moka" praustis, tada jis irgi greit išmoks.
o dėl peštynių, tai kai abu norės vaikų - susidraugaus :pooh_lol:
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.11 13:45

O kaip pasikeičia jų elgesys, jei užsimano poruotis? Ar tiesiog, kai pamatysiu, kad poruojasi, tai ir žinosiu, ar dar ką prieš tai daro?

Beje, maudytis išmoko. Dabar beveik kievieną dieną saulutei per langą pašvietus turškiasi. :pooh_lol: O dar kol išsiaiškina, kuris pirmas... Gerai, kad jie santykius dabar tik čirškimu, pražiotu snapu ir iškeltais sparnais aiškinas, be fizinio kontakto.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.11 14:08

kad nori poruotis, tai vienintelis užtikrintas dalykas, kai tai ir daro :D
maniškė kanarėlė prieš amadinus taip reiškiasi iškėlus sparnus :crazy
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.11 14:15

Nu, aišku. Man kažkodėl pradėjo rodytis, kad kartais Žvirblis lyg taikosi Uoga iš nugaros pričiupt... Bet mano laki vaiduotė, tai gal tik vaidenasi.

Gaila, kad daugiau niekas kanarėlių neaugina/nerašo/neparodo. Gal Jūs lea, kada savo kanarėlės foto įmeskite? :rolleyes:
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.11 14:37

va mano minkštutė pilkė :pooh_lol:
Prikabinti failai
P1040725.JPG
P1040753.JPG
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.11 20:54

Gražutė sidabrinė kanariukė. :fly2:
Čia jis ar ji?

Ir dar labai simpatiškas tas amadinukas pirmoj nuotraukoj vidury. ;) Kada nors dar ir amadinų norėčiau turėt. Bet tam reiktų didesnio narvo ko gero, o vietos jam nėr.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.03.11 22:33

ačiū, Ji čia, Silver'ė mano :pooh_lol:
na kada gal atsiras ir pas jus vietos, japoniukai ramūs, tylus paukščiukai yra... tik va aš norėjau savo kanarėlei vaikiną itaisyt, tik klausimas kaip garsiai jis čiulba? nes gali būt nelabai patenkintų tuo jo reiškimusi :unsure:
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.11 22:53

Garsas garsesnis nei tikėjaus - buto laiptinėj girdis. Bet nuo tos dienos, kai patelę atvežiau, nei karto nebečiulbėjo, tik pačirpsi kartais garsiau, kartais tyliau.
Bet tas čiulbėjimas malonus toks buvo, bent man - kaip laukinių paukštukų. Jaučiaus kaip miške, kol dar čiulbėjo. :fly2:
O šiaip tai jų visokių būna, vienos garsiau čiulba, kitos tyliau. Pas tą žmogų, kur patelę pirkau daug jų buvo, bet čiulbėjo tyliau nei maniškis. :bird:
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius