[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Ką kalba jūsų papūgos?
logo

Ką kalba jūsų papūgos?

Visa kita :)

Standartinė Zoraida » 2010.11.04 16:53

Kaip fainai kalba jusiskes papugos BRAVO , musu princas labai jau tingus. Jau tuoj uz savaitikes bus 1 metai ir 2 menesiai, tai mes si ta pramokom, tiesa labai mazoka, kai paskaitineju jusiskiu kalbikes ;) , na bet mus vis tiek dziugina:
Kuotia-reiskia "kas cia" kai isgirsta ka nors prie duru
Papuga-kai neturi ka veikti dazniausiai
Ko tu nori- kai pyksta
Pupa-Dazniausiai sako ryte, kai tik pamato jog pramerkiau aki :give_heart:
Uoga-Kai uzplusta gera nuotaika
Sakyk pupa-uoga - cia irgi nuotaikos antpludyje kaip ir morka ar morrrrrka
Morka-.......
Morrrrrrrrrrrka-.........
Rrrrrrrrrrrrrrr-dazniausiai kai demesi nori atkreipti, bet toks geras tas rrrrrrr ROFL , kol kas dar nespejam nufilmuoti tokiu momentu, bet manau, kad veliau tai pavyks padaryti. Labai daug sako sakiniais kazka, tik mes dar nesuprantam ir pamegdzioja mano balsa :sarcastic_hand: Labiausiai megsta sedeti ant loptopo ekrano, jau viena niekaip neprieinu prie kompo, jo asistavimas butinas.
Ismoko duoti labas, pagaliau, nors pasakyti yra teke tik keleta kartu...Pirma karta "labadiena" pasake budamas 6 men gal, bet nuo to laiko daugiau ir nebesako.
Nezinau, itariu padarem klaida, kad mokinom kalbet tik pagirdami, nepratinom prie kokio skanesto ar saulegrazos, tai dabar turim vargelio siek tiek,bet dabar jau dirbam po truputi su saulegraza :)
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė Nesinanto » 2010.11.07 11:58

Savo banguotuką išmokinau tik tokį caksėjimo garsą, ir vėliau jo išmokė patelę :taunt:
Vartotojo avataras
Nesinanto
 
Pranešimai: 314
Užsiregistravo: 2010.06.18 22:58
Miestas: Alytus
Augintiniai:

Standartinė aaauuuggga » 2010.11.23 18:44

Tas pats ir pas mane,Haris kalba visą dieną,tai ir Mėta jau išmoko pusę žodžių. :D Taip juokingai:laukia kol bus tyla,tada nuleidžia galvą žemyn,susikaupia ir vienu metu ištaria kokį žodį ir galvą pakelia staigiai. ROFL Dar mano Haris išmoko kažkaip keistai kvaksėt:kvi,kvi... :D
Vartotojo avataras
aaauuuggga
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2009.03.17 21:55
Miestas: Kretinga
Augintiniai:

Standartinė Epi » 2011.03.07 11:45

:zhako Miglės naujadaras - pūkuotūška :D
Vartotojo avataras
Epi
 
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: 2008.02.11 22:33
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Vikute » 2011.03.07 19:47

ROFL
o Emos naujadaras "Snapačka"
čia iš žodžiu Emačka ir snapas sukūrė :taunt:
Vartotojo avataras
Vikute
 
Pranešimai: 3700
Užsiregistravo: 2007.01.23 23:25
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Epi » 2011.03.07 20:49

"Naujasis papūginis žodynas" :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Epi
 
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: 2008.02.11 22:33
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.03.07 21:56

Linkėjimai nuo Heruko (Herutė + Mažiukas) :bye:
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.03.08 13:27

Sveikuciai visi, su pavasario nuotaika ir siluma! Kazkur buvau forume uztikus pasvarstymus, ar papugos logiskai suformuluoja posaki susiklosciusiai situacijai ir isitikinu, kad jos kuo puikiausiai masto...Atrodo kazkas neitiketino :) Musu Mac'as iseinant mums is kambario saukia "paimk mane" arba "paimk vaika". Na paimk vaika mes tarpusavyje su vyru esam sake, kai papugina reikdavo prigriebti, bet paimk mane... Neapsakomai fainai :)
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.03.08 13:42

Tikrai, labai faina ir pritariu, kad kai nori tai supranta ką pasakyti :yes4: Aš išvis pagal Jonį pastebėjau, kad papūgom jis papūgiškai išaiškina, o su mumis bando žmonių kalba tartis.
O jeigu kas nepatinka, pvz. vyksta nagų pakirpimo procedūra, tai jie visi bando savo nepasitenkinimą man kuo aiškesne kalba išsakyti, t.y. prabyla ir Čipas ir Baisa :crazy
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.03.08 13:54

Nu sakau, kad jie puikiai masto kad ir ka bemanytu skeptikai. Mano vyras jam duoda banano, kai tik grizta is darbo, tai Mac'as manes niekada nepraso banano, o tik vyras izengia i namus pasigirsta dziaudsmingas "labas" ir tada "duok banaaana" ir pas vyra ant peties tik sast ir i burna su snapuku...Arba velka is narvo gabaliuka koki ir meta ant zemes saukdamas suniui " Beiliii, imk banana, beili!"
Be abejo yra momentai, kai jis kalba pats sau, zodziu-visa savo zodyna pervercia, ir bele pliurpia, bet kartais tikrai kalba logiskai...krisdamas nuo savo medzio-uzsikabino uz sakos ir sako piktai "povelniu"... Jie tikrai masto :yes4:
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:


Grįžti į Kitos temos ir klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius