[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Ką kalba jūsų papūgos?
logo

Ką kalba jūsų papūgos?

Visa kita :)

Standartinė Papooga » 2011.03.22 22:41

O pas mus Čipukas prabilo, pradėjo sakyti Papoo, Papoo, Papooha ir taip kaiurom dienom, bet balselis labai keistas toks, kaip iš po žemių kas sakytų ar per trūbą kokią. Tikriausiai iš vaikų ar svečių išmoko, kai tėvai rodo "Čia papūga"
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė nile » 2011.03.22 23:37

mano ariukas irgi visa diena kartoja ,,palauk,,nes tik ismoko.
Vartotojo avataras
nile
 
Pranešimai: 2708
Užsiregistravo: 2010.08.15 03:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.03.23 10:42

Kaip fainai, bet jie uzsikerta ties nauju zodeliu, musiskis dabar nepertraukiamai kartoja bai bai ate oir bai bai ate Rude (cia kumeles vardas :) ) Bet nepamirsta ir kitu zodeliu kol kas, nu bet tie kol kas topikas :yes4:
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė marijas » 2011.05.02 21:34

Marija
Mano banguotukas Gandi išmoko 1 žodį. Jis vardu šaukia savo banguotukę, vardu Tečer: „Tečeryt". Visada šaukia ją vardu, kai ji „toli', tupinčią kitame narvo gale už 1.40 cm
:hug:
marijas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.11.10 15:49

Standartinė Zoraida » 2011.05.03 00:38

Oi kaip faina, niekad nesu girdejusi banguotuku ciauskant, didziausi sveikinimai! Kokie saunuoliukai!
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė marijas » 2011.05.03 13:59

Ačiū už gražius žodelius. Man susidarė įspūdis, kad paukšteliai suvokia, ką jiems kalbi(pagal intonaciją, situaciją)
Man - jie žaviausi Dievo tvariniai...
Gero pavasario Jūsų paukštukams. :old:
marijas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.11.10 15:49

Standartinė Skaiva » 2011.05.06 17:28

Koks šaunus tas tavo Gandis :yes4: o ar banguotukė reaguoja į jo šaukimą? ;)
Vartotojo avataras
Skaiva
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009.11.28 09:13
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.05.06 23:53

Tikiu, kad kuo puikiausiai jie viska supranta, nes taip i vieta viska pasako, aisku visko pasitaiko, bet manau, kad protauja normaliai :)
Musu vaikinukas ismoko mano varda saukti, tai patikekit, baigia mane pribaigti, jei tik pasisuku prie duru: "zoraidaaa, einam i virsu" arba be perstojo mano varda varo, pasitaike keli dialogai stai tokio tipo:
Jis: zoraida, duok buciuka
as: nenoriu buciuko
jis: imk uogyte, ai kaip skanuuuu
as: nenoriu uogytes, o ko makutis nori
jis: noriu kaka
nu ir daug tokiu panasiu dialogu vyksta, ziauriai fainai.
Pavalges kelia sparnus ir saukia noriu kaka, noriu kaaa kaka, buna kad ir siaip pasipraso diena, bet buna, kad ir nepataikom padaryt i vieta, bet nesvarbu, vat kol kas tokios naujienos, nezinau kuo toliau nustebins :)
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.05.07 00:26

fainas tas Makutis :pooh_lol:
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.05.07 00:37

aciu lea :)
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:


Grįžti į Kitos temos ir klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius