[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Paukščiai ir vaikai
logo

Paukščiai ir vaikai

Visa kita :)

Standartinė evers » 2011.11.21 20:13

na mūsų Haris visai geras ir su vaikais sutaria..ir pasinešiot jį gali ir pamaitint...na tik ausytės patinka,tupėdamas vis neatsispiria.. :pooh_lol: o kad augs kartu manau bus tik geriau (na bent to tikiuosi)
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.11.21 20:29

:rolleyes: tikiuosi nuotraukas galiu čia kelt..
Prikabinti failai
+DSCF1379 - Copy.JPG
+DSCF1379 - Copy.JPG (151.85 KiB) Peržiūrėta 1529 kartus(ų)
+DSCF0154 - Copy.JPG
+DSCF0154 - Copy.JPG (147.48 KiB) Peržiūrėta 1529 kartus(ų)
+.JPG
+.JPG (204.35 KiB) Peržiūrėta 1529 kartus(ų)
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė efi » 2011.11.21 21:39

super :give_heart: ir vaikai ir papuginas, ir nuotraukos :victory:

evers, papasakokit daugiau apie papugiaus ir vaiku draugyste, santykius :URA
efi
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011.04.06 21:00
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.11.21 21:41

Labai gražios nuotraukos ir graži draugystė :yes4:
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.11.22 16:04

na ką galiu pasakyt...mano du vaikai tai labiau mėgėjai pabūt su papūgomis,mažius tai išvis mamos kopija..na gal jis užsigrobia pvz,Harį panešiot tai kitiems ir nebeduoda jo..Haris mielai tupi ant rankų,peties(petukai dar maži tad visad susigundom ausytėmis)ant galvos mielai būna,nutupia netgi ant nugaros,į kojas kimba ..nešiotis leidžia,o paglostyt vaikams ne..glostau tik aš jį kitiems nesileidžia...kai Hari parsivežėm labai mažius patikdavo jam jau galvojau kitų neprisileis,dabar aš jo mylimiausia..na įkandęs man dar nėra tai nežinau ar skaudėtu..kitos mano augintinės,kas leidžasi pasinešiot tai neišskiriamukai,na dar lipšnių banguotuku turėjome..raudonkepurės bailokos,bet vaikai mėgėjai jas pešerint,ir prie narvo kalbina..tai tip ir gyvename,norėtusi dar kokios papūgos kad pasinešiot eitu,bet teks laukt geresnių laikų...atrodo turiu daug paukščių bet kartu ir mažai...(na aš kalbu apie tokius kaip Haris,,,vaikams džiaugsmo suteikia ir pasinešiojimas)
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Kukutis » 2011.11.23 10:19

nu jau pirma nuotrauka,tai sakes BRAVO nieko sau Haris karaliukas :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.12.30 05:23

Mano visi paukščiai svetimų žmonių vengia. Koko, kaip pastebėjau, irgi ypač paaugius ir jaunesnius gąsdina - šnypščia (nes prisibijo). Bet glostoma leisdavosi. O šįryt buvo atėję kaimynės vaikiukai jos pasižiūrėti. Vaikiukai maži, berniukui šešeri, mergytei treji. Abu labai geri, ramūs ir mandagūs vaikai, netgi drovūs. Ištraukiau Koko iš narvo, parodžiau, paklausiau vaikų, ar nori paglostyti. Pirmas glostė berniukas, bet taip gana spausdamas, paukštis net prisiplojo visas. Pasakiau, kad glostyti švelniai ir atsargiai, kaip ir viskas gerai buvo. Tada paklausiau mergytės, ir ir ji nori paglostyti papūgą. Ta staigiai ištiesė abi rankas link paukščio. kaip Koko išsigando, nuskrido iškart , apskrido porą ratų aplink kambarį, nusileido ant narvo, paėmiau ją, tai tai pradėjo paniškai sparnais plasnoti. O popiet atvažiavo svečių, ir tie norėjo mano naują paukštį pamatyti. Išėmiau iš narvo, porą kartų žmonės per arti priėjo ar bandė ranką ištiesti, Koko baisiausiai supanikuodavo. Pirmą kartą nuskrido, ant narvo, antrą kartą bandžiau prilaikyti, tai ėmėm rėkti ir sparnais plasnoti, norėdama pabėgti. Ir stengėsi kuo greičiau į narvą įlįsti, kai šiaip vis ne narve nori būti. Tai va kaip nekaltas vaikiukas su kuo geriausiai ketinimais gali paukštį išgąsdinti. Dabar kurį laiką prie svetimų žmonių jos iš narvo netrauksiu, tikiuosi, nusiramins ir nebestresuos ateity.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2011.12.30 06:10

Cia manau problema "glostyme" :yes4: . Zmogaus ranka, pagal paukscio galvyte, tegu ir didesnio, daug sunkesne :yes4: .
Glostant pauksteli mums atrodo jog malonuma jam suteikiam, bet KLYSTAM!!! :yes4:
Gerai, as ta zinodamas delnu tik per plunksnas "glostau" :boast: , o kitas glostydamas (nenoredamas) kiekvienu prisilietimu uzgauna pauksti :yes4: . Ir Bratka matydamas per "skype" nesuprato kodel NIMFUKA as glostau :yes4:
Ir nepradekim cia skaiciuoti rankos su pauksteliu prisilietimo greicio, tuo labiau isradineti nauju fizikos desniu, nes ranka /delnas sunkesnis :)
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.12.30 12:46

Mano kitos papūgos irgi nemėgsta būti glostomos, tai aš jų ir neglostau ir niekam kitam nesiūlau. O kakaduliai mėgsta glostymus ir kutinėjimus. Koko irgi mėgsta. Ją aiškiai
išgąsdino staigiai link jos ištiestos abi mergaitės rankytės :yes4: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:


Grįžti į Kitos temos ir klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius