[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Asiliukai
logo

Asiliukai

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė sailor » 2011.05.30 22:41

Ir kaip tokį pamačius asiliuko neužsinorėti? :pooh_lol:
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.05.30 22:47

Mes važiuodami jei pamatom asilus kur netyčia irgi stabtelim paspoksoti :$ Retai jų pasimato, draugė pirko asilę, tai oioi problema pasirodė, visais kanalais skalambyjo kol įsigijo :crazy
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.30 22:56

Pas mus jų yra, yra ir daug rescue asilų, ale nenoriu gyvūno su problemomis, neturėsiu tam laiko ir pinigų. Nors kai greitai dar nežadu įsigyti, tai lyg ir nereikėtų apie juos galvoti, bet va traukia jie mane :$ . Dabar galvoju, gal asilę įsigyti, o ne asilą (tada ir kumelę gal reikėtų, o ne arklį) :unsure: . ebas sakė, kad su patinais problemos, o šiandien dar perskaičiau, kad asilių pienas ypač sveikas ir maistingas. Bet tai melžt reikėtų, vėl rūpestis papildomas.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.05.30 22:58

O tai nėra taip, kad jei apsiasiliukina ir asiliukas atimamas, tik tada to pieno yra ir reikia melžti, o jei nesiasiliukina arba asiliukas paliekamas, tai gal retkarčiais truputį sau į šoną nusimelžti galima ir tiek, ir pasimėgautum ir nebūtų rūpesčio :crazy
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.30 23:12

Gal ir taip, bet kai aš pieno mėgėja, o dar šviežio ir šilto, tik primelžto (pusę kibiro galėčiau vienu kartu išgerti, paskui subėgiočiau jo nuleisti, ir tada antrą pusę sudoročiau :crazy ), tai turbūt asiliuką labai nuskriausčiau...
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.05.30 23:14

Aaa, na jei kibirais mauki, tada vienos Asilės neužteks turbūt ROFL
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.30 23:17

Kibirais maukiu, kol retai šviežio pieno gaunu. Jeigu reguliarus tiekimas būtų, tai greičiausiai mažesniu kiekiu pasikakinčiau :D.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.05.30 23:37

Tai jau patikek,jei turetum iki soties-nebesinoretu.Mes sito gero turim i valias,o saldaus pieno neprisimenu kada geriau ir is viso,per metus gal tik koki karta.Man rugpienis skaniau.Va kai buvau 10 metu,ismokau melzti karve :pooh_lol: ,o jau kokia patenkinta savo gabumais buvau :girl_dance: mamai dar nespejus susiruost as nemaciom uz kibiro ir begom pas karves,pasimelziu kol ji ateina ir dar silto atsigeriu,dabar kai pagalvoju,tai :puke nepriversu niekas silta gert.
O asiles pieno tai is viso gal net nerizikuociau :pooh_lol: (kaip ir ozkos),nors asiliukai labai grazus,vienas dar ir su vainiku ant kaklo,jei gerai iziuriu :rolleyes: .
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.31 00:01

Ožkos man labai skanus būdavo, močiutė vienu metu laikė. O šiltą karvės pienuką vaikystėje visą vasarą kasdien gerdavau, nes tėvai ištremdavo mane į kaimą. Tiesa, rytais jau atšalusį gerdavau, nesikeldavau gi taip anksti, kada karves melžia, bet vakare tai išsirikiuodavau su visais katinais šilto pienelio :). O dabar jei užtaikau, kad tėvai iš kaimo būna grįžę, kai namo parvažiuoju, tai geriu pasimėgaudama (ne šiltą aišku, atšaldytą, bet ir tą labai mėgstu). Ir rūgpienį mėgstu, bet saldus skaniau. Aš ir taip pieną kasdien geriu, nors ir pirktinį (Airijoje jis visai neblogas, Lietuvoj pirktinio negeriu, nes jis man neskanus). O dar gi ir varškės galima iš pieno pasidaryti, ir sūrio balto :) Manau, asilės pienas visai sueitų man. Rašo, kad jis ne toks riebus, kaip karvės (nors man karvės pieno riebumas labai patinka), ir maistingesnis gerokai.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2011.05.31 00:27

Jeigu asilu temoj apie piena.... tai pratesiu :yes4:

Bandziau as cia gauti pas ukininkus sviezio pieno, nei vienas nepasirase :no: . Tiesos ju motyvuose yra, tipo gal kuri karve susirgs, pienas sumaisytas... perdirbejai sutvarko reikala.
Tai Cravendale geriu, bet rugpieniu jau kokius 3 metus nesimegavau....
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius