[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Maksiukas...................
logo

Maksiukas...................

Nebėra mano plunksnuočio...

Standartinė Maksas1 » 2012.07.30 21:19

ir reikėjo man čia ateiti... vėl iš pradžių viskas... :asaros: :asaros: :asaros:
Vartotojo avataras
Maksas1
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2012.07.19 12:26
Miestas: Klaipėdos raj.
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.07.30 23:21

Na jau, trijų mėnesių paukščiukas atrodo subrendęs.... Taip nebūna. Jauniklis yra jauniklis, kad ir normaliai išsivystęs.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė nile » 2012.07.30 23:38

Blondi,nerandu tokių žodžių nuo kuriu palengvėtu.Tiesiog pritrenkė šita baisi žinia.Labai tave užjaučiu.
Vartotojo avataras
nile
 
Pranešimai: 2708
Užsiregistravo: 2010.08.15 03:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Maksas1 » 2012.07.31 00:48

Kaip man jo trūksta, atrodo dar krebžda narvely... trūkumas bus didelis, atrodo tokį trumpą laiką turėjau tokį draugą, bet spėjau pamilti ir prisirišti prie jo. Visas dienas praleisdavom kartu, net pats atskridęs prisiglausdavo. Ir vardą pagal savo pavardę davėm, kaip tikram šeimos nariui. :asaros:
Dar laukiau kada tėtis grįš iš užsienio kad galėčiau parodyti savo naująjį draugą Maksą, bet dabar jis pamatys tik tuščią narvelį ir likusias ft... :asaros:
Vartotojo avataras
Maksas1
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2012.07.19 12:26
Miestas: Klaipėdos raj.
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2012.07.31 01:50

Sailor, rugpjūčio 2 dieną jau 5 mėnesiai būtų buvę, tai dydį jau kaip ir suaugusio pasiekęs buvo, tai matyt tas veterinaras tą ir turėjo omeny...Nes iki subrendimo dar toli....
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.07.31 03:29

Tai ir penkių mėnesių dar vaikas, visa fiziologija vaikiška. Dydis nieko nereiškia, organizmas vis tiek jautresnis jauname amžiuje.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2012.07.31 15:55

Niu ką tik man pranešė, ką veterinaras pasakė: "tyrimai parodė, kad paveldimų ligų nebuvo, mažylio širdutė sustojo dėl per didelio momentinio krūvio, jo širdutė buvo šiek tiek per maža"...
Aš nusprendžiau galutinai, kad mūsų porelė mažylių daugiau neperės. Per daug man sunku kažkaip viską suvokti, nu netikiu aš dar, kad mūsų prielipos nebėra, akyse tiesiog stovi vaizdas kaip draugas ji laiko delne paguldytą ant nugarytės ir kasinėja pilvuką :asaros:
Bet deja yra kaip yra...
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.07.31 17:19

Taip ir galvojau, kad su širdute kas nors buvo, kaip taip iš niekur nieko po paskraidymo mirė.

Tokių dalykų niekada negali numatyti, ir negali žinoti iš anksto. Žinau atvejį, kai sveikas jaunas stiprus šuo, reguliariai treniruojamas, staiga mirė šokdamas per įprastą kliūtį.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2012.07.31 19:01

Deja taip, mes irgi galvojom, kad labiausiai tikėtina, jog širdelė, tačiau norėjom įsitikinti ir dėl to prašėme, kad jei gali nuvežtų padaryti skrodimą... Kai žinau priežastį, suprantu, kad nieko čia nebūčiau pakeitus, matyt, taip buvo lemta...
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:


Grįžti į Memorialas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius