[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Nimfos - Nymphicus hollandicus
logo

Nimfos - Nymphicus hollandicus

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė Rodnega » 2016.01.18 12:17

Pas mane triukšmą kelia patelė o ne patinas
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2016.01.18 17:09

Nu pas mane tai patele visai rami,retkarciais tik cirksteli jei su pirstu panosen lendi ir per menesi koki karta paspygauja,ypac kai perejimas uzeina,o siaip tyli.Va apie patina to nepasakyciau-reksnys kokiu reta,rekia reikia ar nereikia visa diena,kartais jau norisi :nunu: :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.01.18 19:03

Būtent - polinkis parėkaut ne nuo lyties, o nuo individualaus paukščio charakterio priklauso :yes4: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Rytis139 » 2016.01.20 15:24

Na taip, šitą tai suprantu. Turėjau vieną patiną, kuris nelabai ir čiulbėdavo, bet kiti du tai... Kaip paleisdavo savo kakarines nuo ryto iki vakaro, tai atrodo galva sprogs nuo jų :pardon2: O patelė dabartinė tai iš vis rami, kelis garsus per dieną išleidžia, kai panelei kažkas nepatinka tuom ir pasibaigia
Rytis139
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2012.09.29 12:56
Miestas: Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė diana258 » 2016.01.21 22:46

Oi, nu pasibėdavosiu aš jums, nes nebežinau ką ir daryti.. :pozor:
Jau kažkur esu rašiusi apie savo nimfų besaikį norą perėti. Na tai va ir vėl kiaušinių dėjimo maratonas namuose (vienas dėjimas praėjo, bet patelė vis dar "peri" kažką). Patinas piktas, puola patelę (juos atskirt irgi nekažką-rėkia ir prašosi būti kartu), abu šūkalioja be reikalo, jau nebelaiko nervai, jei nuoširdžiai. Diena pas juos išvis trumpa, tik taip susitvarkau su triukšmu ir pykčiu, bet koks čia gyvenimas tiek jiems, tiek man..
Ant narvo dugno absoliučiai nieko nededu, pasislėpt neturi kur, maisto gauna žymiai mažiau (jau gan ilgai), vis kažką naujo bandau įkišt jiem į narvą, tai iš pykčio lieka aptrankyti ir išmėtyti patino. Leisti perėti šiuo metu tikrai nėra gera išeitis. Vieną kart leidau-dar didesnė tragedija... Šiuo metu nuomojamam būste gyvenu, pilnai tikiu, kad greit sulauksiu skundų (kaip dar visi tyli, nesuprantu). Nu blemba, atsiprašant, jų atiduoti irgi nenoriu, bet jau nežinau kaip ir tvarkytis... 8O
diana258
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010.10.05 12:38
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.01.21 23:53

O kas nutiko, kai leidai perėti?
Aš leisčiau perėti, jei jie šitaip ryžtingai nusiteikę.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė diana258 » 2016.01.22 13:55

Ogi teko nuolat bėgti gelbėt mergaitę, kurią puldavo kaip žvėris :shocked: , rėkdavo visą dieną nesavais balsais abu. O, kadangi bute vietos nėra, dėl ramybės ir šilumos jiems, jie buvo perkraustyti į vonią, aišku paleisdavom nuolat ir pan. Taip pat ir dėl galimo šviesos išjungimo, nes jau atsiklausyti jų neįmanoma. Tai tada, kai kas įeidavo į vonią, puldavo baisiausiai, rėkdavo (jau ir tamsoj), nu tiesiog net nusiplauti rankų negalima buvo. Ir tikrai, nei kiek neperdedu! Toks ir gyvenimas visiems. Ir vaikelį vėliau vejojo, plunksnas plėšė.
Žodžiu, ne veltui turi pravardę, gal kiek ir negražią-internačikas :pardon2: Būtų bent vietos namuos, nes tokiems tikrai reikia atskiro kambario ar voljero, gal tada ir būtų išeitis perėti, bet dabar jau taip antrą kartą kankintis nesinori...
diana258
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010.10.05 12:38
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.01.22 22:48

Tai nelabai ką ir padarysi, kai tokia situacija, teks kentėt. Žiūrėk tik kad kalcio patelė pakankamai gautų.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė cikas » 2016.02.03 13:32

Sveiki :): Norėjau paklausti,jei mano paukščių kompanijoj draugauja brolis su seserim - palikt tokią "porą" ar skirt?Man jie visi mieli.Palikuonių aš nebenoriu, bet nenoriu jiem sukelti streso :(
cikas
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2014.06.22 13:01
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2016.02.03 15:34

Gali palikt,svarbu neveisti.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius