[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Monor paukščių mugė Vengrijoje
logo

Monor paukščių mugė Vengrijoje

Standartinė Plunksna » 2011.09.01 14:14

Tai kad mano toks verslas - aš laisva būnu tik nuo liepos pradžios, gal birželio pabaigos.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.09.01 15:39

Gal turit patarimų, kokią "tarą" patogiausia pasiimti amadinams transportuoti iš mugės? Ar tiktų elementariai nelabai didelis narvas? Nes man šiaip ar taip karantinui reikia naujo narvo, tai galvoju gal nusipirkus kokį 40x30x50 jis tiktų ir parsivežimui, ir karantinui...
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.09.01 15:56

vairuotojai neleidžia narvų laikyt ant sėdynių, tai reik pagalvot, kad tilptų ir į tą tarpą tarp sėdynių. maniškis 20cm pločio, aš jį statau ant maišų tarp sėdynių, tai taip gaunas pusiau, ne ant sėdynės, ir ne ant žemės.
o parvežimui reikia kuo įmanoma mažesnio narvo, dideliam pauščiai blaškysis labiau, sunkiau bus rast kur gert, lest.
maniškis 20*30*40, bet vežu apie 15 paukščių pastoviai, jei kokis 4-6 tikrai mažesnės būdelės reik
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Saulius » 2011.09.01 17:01

patarimas nesivežkit stacionarių narvelių darykitės specialias neaukštas transportavimo dėžutes kad paukščiams kelionės metu būtų prietema
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 4294
Užsiregistravo: 2007.02.26 16:04
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.09.07 16:40

Gal kas iš važiuojančių (ar nevažiuojančių) turi ir gali atliekamą kelioninį narvelį paskolinti?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.09.07 17:49

Aš tai važiuojančių norėčiau paprašyti,kad pasižiūrėtų kokios mugėje senegalų jauniklių kainos ir koks pasirinkimas,turiu omenį ar daug parduodamų senegaliukų ar vos pora :$ Būčiau labai dėkinga :friends
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.09.08 17:36

Aš dar paklaust noriu: tai ką visi dalyviai ir vaikšto su narvais perkamiems paukščiams po tą mugę?
Nusipirkau transportavimui narvelį, bet galvoju, kad ne itin patogu bus po visą mugę su juo vaikščiot.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.09.08 17:51

tikrai ne. vištininkai vaikšto su maišais. nuperka kokias tris vištas, tada neša į narvą prie atobuso :D o kas perka smulkmę, tai taip- su narvais, o tu kaip išsivaizdavai? :)
pardavėjai įgudę, moka į narvą "įkišt" paukštį. o jei tu pirksi dėžutėj, o paskuj aute jį bandysi į narvą paleist, tai gali būt ir bėdų.
o tie transporteriai, kur nėra įtaisytų laktų, tai mano galva niekam tikę, paukščiams juose ištupėt parą tikrai sunku.
o jei dar galvoji pirma apžiūrėt turgų, paskuj pirkt, tai taip irgi geriau nedaryt, nes kai jis užsipildys gali nieko ir neberasti, arba apžiūrėt galima kol dar tamsu :)
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.09.08 21:00

Na, bus čia man atrakcija. :pooh_lol: Bandau kaip nors susigalvot, kaip patogiau man ir paukščiams tą narvą nešiotis. Ko gero geriau būtų jį į kokį maišą įkišt, kad paukščių neperpūstų.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.09.08 21:09

aš tai iš medžiagos turiu tokį apvalkalą pasiuvus, nežinau ar ten neprapučia, bet bent jau prietema vežant išeina. o nešiojuos už tokios rankenėlės, irgi nepasakyčiau, kad labai patogu :pooh_lol:
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:


Grįžti į Parodos, Parkai, Sodai, Mugės ir pan.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius