[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Papūgų emocijos ir kūno kalba
logo

Papūgų emocijos ir kūno kalba

Visa kita :)

Standartinė nikeaoxlr » 2011.01.02 16:31

o mano banguotukai tai kai nor kad paleisciau paskraidyt baisiausiai praded sparnais plasnuot.
Vartotojo avataras
nikeaoxlr
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2010.05.11 18:38
Miestas: Šiauliu raj. Gruzdziai
Augintiniai:

Standartinė sunra_sun » 2011.01.02 22:07

Mano Kikis irgi beldžia, bet aš tai suprantu, kaip išdykavimą ir savęs sureikšminimą. Tupia ant šaldytuvo-pakala, pakala ir į langą, ir į savo laktas, ir į sienas ir kt. ir žiūri ar aš matau. Tada aš jam pradėjau nagu pabarbenti į snapą ir sakyti: bar-bar-bar. Tai jis visai patenkintas nulenkia galvytę, atremia snapą, ir leidžiasi barbenamas, o kai nustoju - sako pats: bar-bar-bar. Tai tas barbenimas, manau, yra žakų žaidimas, "kietumas".
Vartotojo avataras
sunra_sun
 
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2009.03.07 14:49
Miestas: Šilutė
Augintiniai:

Standartinė Chiunyte » 2011.02.03 18:43

Aš kažkurį ryta pabudau, pamatė, kad atsikėliau, tai taip norėjo ,kad išleisčiau, jog net savo lesyklėlę susitarusios nujėmė tai kai pamačiau, tiek juokiaus ROFL
Vartotojo avataras
Chiunyte
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010.06.16 16:19
Miestas: Klaipėda-Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Kleckepytė » 2011.03.26 15:57

Kaip įdomu, ko tik neprimąsto gudročiai :)
Mano padaužos irgi va tokių prisigalvoja - babrena su snapuku į įdomesnius paviršius arba į galvą, bet ne į visas galvas, nesuprantu pagal ką tik atsirenka :taunt: Pepiukas mėgsta, kai būna žaismingas, į petį pakalenti ir tada dar kaip šuniukas paalsuoti, ir vėl kalena, ir vėl alsuoja :sarcastic_hand: Alsuoja taip su garsu ir galvytę judina, kai dantis valausi ar kokį indelį atsuku, purtau kokias kruopas inde - pamėgdžioja garsą atseit, dar Pepis mėgsta snapą įremti į kokį lygų kietą paviršių ir greitai bėgti į priekį tą snapą taip įrėmęs, toks įdomus garsas gaunasi. Skirtingai jie "kietus" vaidina - Čičis sparnus po uodega nuleidžia ir pasišokinėdamas vaikšto, o Pepis kaip tik virš uodegos sukryžiuoja, papučia sparnus ir taip pat šokinėja, dar Pepis mėgsta viena koja iš mandrumo pašlubuoti - meta taip į priekį vieną kurią pasirinkęs. Ir iš žvilgsniukų daug galima atspėti, kada meilutis Pepis būna primerkia akytes ir pasuka šonu savo galvytę, "išsilydyti" galima pamačius :give_heart: Kada ko sunerimsta, tai akys atrodo tokios didelės, įtempia kaklus, tokie gracingi palieka ROFL Kai paukščių už lango bijo, slepiasi po kokiais indeliais ar man už nugaros, bet galvytę visvien atsargiai iškiša, kad matytų, kas gąsdina :bot: Iš balselių irgi galima nuspėti, kada rėkia nepatenkinti, kada valgyti nori, kada siunta, kada barasi. Su Čičiuku turim atskirą barimosi garsą, kada jį pabaru jis visad savotiškai užklykia ant manęs, kai jau mato, kad neleisiu ko, arba supranta pats nebartas, jei ką negerai daro, jau ir klykia tą garsą, išskirtinai taip, Pepis kol kas taip nerėkia, kitaip pyksta. Dar Pepis mėgsta žnybti, jei kas jam nepatinka, bet daugiausiai mamai mano, nes ji bijo to žnybimo ir rankas patraukia, o aš ignoruoju, tai žino, kad man neveikia jo snapuko gąsdinimas :o
Oj čia galėčiau daug pasakoti, aš kai pradedu ir galo nėra, kas manęs pasiklauso, tai juokėsi, sako knygą galėčiau rašyti apie istorijas su paukščiukais, dar nuo vaikystės turiu "madą" įgarsinti gyvūnėlius, na man smagu :yes
Dar užmiršau įdomesnio parašyti, kad Čičiukas niekada man ant galvos nekakoja, o kitiems pakakoja, Pepis anksčiau irgi kakodavo visiems, o dabar iš brolio išmoko nebedergti ant galvų, na bet gal dėl to, kad aš jiems mažai ir leidžiu tūpt ant galvos, kiti daugiau apsileisdavo.
Vartotojo avataras
Kleckepytė
 
Pranešimai: 379
Užsiregistravo: 2009.03.15 21:58
Miestas: Klaipėda :)
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.03.26 16:21

Labai šiltas pasakojimas, mielai ir daugiau tokių pasiskaityčiau :pooh_lol: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.12.01 18:55

Jeigu pamenat, kaip Jonis galvą mėgsta sukioti, pasirodo toks elgesys papūgoms būdingas ir pasireiškia kai papūga nervinasi ar jaučia diskomfortą. Na jei kalbėti apie Jonį, kiek pastebėjau, jam pasireiškia kai jis ima galvoti kaip čia kažką padaryti arba kažko nori bet ir nedrįsta - tokiose pavadinčiau "įtampėlėse".

Nerviškumas/diskomfortas taip pat pasireiškia kai išsitempia į aukštį suglaustomis plunksnomis, kai dreba pilvuko plunksnelės, pražiota burna-snapas, kakaduliai pastato savo kuodą (bet ir kitomis situacijomis pastato).

Kakadu, aroms ir amazonėms būdinga mėgdžioti savo partnerį, jo veiksmus - abu drauge išskleidžia sparnus, abu pasvyra į vieną puse, kinkuoja galvas ir pan. todėl juos lengva mokinti pamėgd-ioti save :)
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.12.02 14:09

Mano nimfukas Koko buvo iš manęs išmokęs lankstytis :yes4: Specialiai mokinau kai pamačiau, kad lyg panašaus kažką daro :pooh_lol: O Lutis galvą kinkuoja kai pakinkuoji :pooh_lol: Ne tik didžiosios mėgdžioja :D
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.12.08 21:07

Tai nimfukas gi kakadulis :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lukkse » 2012.07.26 15:26

Sveiki, as turiu dvi nimfas, jau nejaunos(amziaus nezinau) :nežinau: .Kiek kartu norejau paglostyt ir i ranka paimt bet prikisu ranka salia tai po truputi eina tolyn ir snypscia... :undecided: Taip po kambari skraido bet tik ant spintos, karnizo arba taip rata palubej apsuka ir viskas .Ka daryt kaip man jas prisijaukint?
lukkse
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012.07.24 13:50
Augintiniai:

Standartinė lukkse » 2012.07.26 15:34

Tiesa porelę turiu jau mėnesį virš...
lukkse
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012.07.24 13:50
Augintiniai:


Grįžti į Kitos temos ir klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius